Inwestycje w sprzedaży

O Nas

Budujemy fundamenty dla szczęśliwych domów

Neptun Developer spółka z o.o. jest firmą rodzinną. Od roku 2000 budujemy duże osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne i kamienice w Centrum Szczecina. Od początku działalności firmy budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. To nasza niezmienna misja firmy. Specjalizacją naszą jest budowanie mieszkań wykonanych wg indywidualnych projektów aranżacji.

Dla spokoju naszych klientów systematycznie poddajemy się weryfikacji najważniejszych instytucji w Polsce oceniających deweloperów.
Od 2004 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Od 2004 jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy weryfikowany co dwa lata Certyfikat Dewelopera. Jakość naszego budownictwa potwierdzają nagrody zdobyte przez największe osiedle „ Dolina Słońca”. Za rok 2012 osiedle nagrodzone Certyfikatem Jakość Roku – przez najpoważniejszą instytucją weryfikującą – Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Za rok 2011 na targach „Dom Show 2011”, którego pomysłodawcą jest Oxxford Creative Servise firma zdobyła tytuł Dewelopera Roku, a osiedle ”Dolina Słońca” – I nagrodę Diament Architektury za najlepszą przestrzeń publiczną. Rzetelność firmy potwierdzają od roku 2011 certyfikat Solidna Firma i coroczne certyfikaty Rzetelna Firma. W marcu 2017 Neptun Developer został laureatem konkursu organizowanym przez Senat Rzeczpospolitej Polski i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów „Amicus Consumentium 2016 roku” za upowszechnianie idei polubownego rozwiązywania sporów konsumenckich, co potwierdza przyjazny stosunek do Klientów.

Poza działalnością biznesową wspomagamy wiele akcji charytatywnych i kulturalnych w Szczecinie. Od 2010 jako mecenas realizujemy projekt „ Sięgajcie Gwiazd”, którego celem jest wspomaganie rozwoju artystycznego uczniów Liceum Plastycznego im. Constantina Brancusi w Szczecinie. Za działalność w sferze kultury w roku 2016 otrzymaliśmy honorową statuetkę Mecenasa Kultury Szczecina.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy nam zaufali i kupili u nas mieszkanie. Szukającym mieszkania, życzymy jak najbardziej przemyślanych i dobrych decyzji. Satysfakcją naszą będzie, jeżeli wybór padnie na nasze inwestycje.

Jolanta Drąszkowska
Prezes Neptun Developer
"Budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać"

Program Partnerski

Rabaty na zakupy aż do 40%!
Karta Rabatowa

 

Od 2000 r. działamy na szczecińskim rynku deweloperskim, budując domy i mieszkania, które wyróżniają się wysoką jakością i komfortem użytkowania.

Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z wieloma firmami, zarówno z branży budowlanej jak i wykończeniowej. Teraz chcielibyśmy się tym doświadczeniem z Państwem podzielić, tworząc PROGRAM PARTNERSKI. W ramach programu, oddajemy Państwu kartę rabatową, uprawniającą do zakupów materiałów do aranżacji i wykończenia wymarzonego mieszkania.

Do Programu Partnerskiego, zaprosiliśmy sprawdzone, starannie wyselekcjonowane i znane firmy z branży wykończenia i aranżacji wnętrz. Wszystkim naszym nowym Klientom kartę rabatową wręczymy przy podpisaniu umowy na zakup mieszkania.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszych sprawdzonych partnerów!

 

BOCARO

Rabat:
20%

 

Hiperglazur

Rabat:
20%

 

DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Rabat:
do 30%

 

BDM System Sp. z o.o.

Rabat:
do 40%

 

MADRAS STYL

Rabat:
5%

 

EUROFIRANY

Rabat:
10%

 

DEKORACJE-WNETRZ.EU

Rabat:
5%

 

KRAINABARW.PL

Rabat:
11%

 

Pan Twardowski

Rabat:
10%

 

Tomix

Rabat do:
20%